Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Wypadki komunikacyjne to bardzo nieprzyjemne, niekiedy nawet traumatyczne zdarzenia drogowe, które niestety zdarzają się dość często. Wystarczy chwila nieuwagi, by zostać ofiarą wypadku komunikacyjnego i doznać uszczerbku na zdrowiu. Kwestie zdrowotne to nie jedyne problemy wynikające z wypadków komunikacyjnych – towarzyszy im również wiele formalności wynikających z uzyskaniem odszkodowania. Niestety często leczenie oraz szybki powrót do zdrowia wymagają nakładu odpowiednich środków finansowych. Podobnie zresztą w przypadku naprawy uszkodzonego pojazdu na skutek wypadku komunikacyjnego. Do wypłaty świadczenia odszkodowawczego z tytułu szkody komunikacyjnej zobowiązany jest ubezpieczyciel sprawcy, a w przypadku, gdy kierowca nie posiada polisy OC, to jest ono wypłacane przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych może okazać się wyjściem z sytuacji, gdy ubezpieczyciel proponuje poszkodowanemu zaniżone odszkodowanie.

Poszukujesz firmy, która pomoże Ci odzyskać odszkodowanie? Trafiłeś idealnie! Proponujemy swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania niezbędnych funduszy, które należą się klientowi z uwagi na poniesione straty. Skontaktuj się z nami i uzyskaj pomoc przy odszkodowaniach komunikacyjnych.

Pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych

Czym właściwie są odszkodowania komunikacyjne? To nic innego, jak świadczenia, które przysługują osobie poszkodowanej. Kwota należy się z uwagi na szkodę osobową, która powstała na skutek wypadku drogowego bądź kolizji drogowej. Osoba domagająca się odszkodowania nie może być jednak sprawcą takiego wypadku. Finansowa rekompensata szkody przysługuje między innymi posiadaczom pojazdów mechanicznych, którzy na skutek wypadku doznali uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia bądź doszło do utraty lub zniszczenia mienia. Niestety w wielu przypadkach firmy ubezpieczeniowe zaniżają kwotę takiego odszkodowania, wobec czego faktyczna ofiara jest po prostu stratna. Jako specjaliści od tego typu spraw gwarantujemy swoim klientom kompleksową pomoc przy odszkodowaniach komunikacyjnych. Jeżeli w przypadku kolizji, w której uczestniczyłeś, nie dostałeś odpowiedniej kwoty odszkodowania, koniecznie zgłoś się do nas. Udzielana przez nas pomoc w uzyskaniu odszkodowania jest kompleksowa – działamy szybko i sprawnie, wskutek czego pomogliśmy już wielu klientom z całej Polski.

Cym jest zaniżone odszkodowanie?

Kwestia odszkodowania jest w wielu sytuacjach sporna. Zaniżone odszkodowanie jest obecnie prawdziwą plagą. Nawet w przypadku poważnych kolizji drogowych, które spowodowały uszkodzenia bądź całkowite zniszczenia mienia, firmy ubezpieczeniowe proponują ofiarą nieadekwatne odszkodowanie. W takiej sytuacji trudno jest samodzielnie dochodzić swoich praw. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj powołują się na wiele różnych przepisów i zasad, które uniemożliwiają przyznanie odpowiedniej kwoty danej osobie. Nasze usługi są kompleksowe, zatem oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania praktycznie każdemu. Dysponujemy grupą doświadczonych specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w tego typu działaniach. Zaniżone odszkodowanie od ubezpieczycieli nie znaczy od razu, że taka kwota jest ostateczna. Jesteśmy w stanie pomóc klientom w praktycznie każdej sytuacji. Nasze porady pomogą uzyskać najbardziej adekwatne do sytuacji wynagrodzenie. Pomożemy zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty – zajmiemy się wszelkimi formalnościami, które dla klientów mogą być jednak zbyt skomplikowane.

Dlaczego ubezpieczyciel wypłaca zbyt niskie odszkodowanie?

Firmy ubezpieczeniowe często posuwają się do nieuczciwych praktyk, mających na celu zaniżenie kwoty, która przysługuje poszkodowanym. Na co dzień mało kto ma do czynienia z ubieganiem się o odpowiednią rekompensatę. Firmy chętnie wykorzystują tę niewiedzę, oferując poszkodowanym zaniżone odszkodowanie. W przypadku gdy cała procedura likwidacji szkody przebiega po myśli poszkodowanego, to pomoc w uzyskaniu odszkodowania nie jest konieczna. Z kolei, jeżeli jednak pojawiają się problemy z uzyskaniem odpowiedniej kwoty, to istnieje możliwość podjęcia negocjacji z ubezpieczycielem, a nawet wejścia na drogę sądową w celu uzyskania stosownej rekompensaty.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Pomoc należy się wszystkim poszkodowanym, w których przypadku nie mięły 3 lata od stłuczki lub wypadku komunikacyjnego. Niestety sprawy o uzyskanie odszkodowania z reguły przedawniają się po upływie trzech lat.

Pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych – dlaczego warto?

Zaniżone świadczenia od ubezpieczycieli to problem wielu poszkodowanych kierowców. W praktyce dochodzenie do uzyskania należnej rekompensaty za szkodę komunikacyjną bywa bardzo czasochłonne i zawiłe. Często obejmuje także wejście na drogę sądową. Dostępna pomoc przy odszkodowaniach to szansa na dodatkowe pieniądze. Wielu poszkodowanych nie wie nawet, że może starać się o uzyskanie większych pieniędzy w przypadku, gdy otrzymali zaniżoną kwotę, niewystarczającą na pokrycie wszystkich kosztów związanych z naprawą pojazdu czy leczeniem. Pomoc firmy może okazać się przydatna, jeżeli poszkodowany nie posiada wystarczającej wiedzy, by samodzielnie podjąć się walki z ubezpieczycielem. Przykładowo, niezbędny do tego wniosek musi zostać odpowiednio wypełniony. Nie może zabraknąć w nim takich informacji, jak konkretna kwota roszczenia oraz niezbędnej dokumentacji związanej ze sprawą. Oprócz samej dokumentacji należy również trzymać się sztywno określonych terminów. Ponadto, ubezpieczyciele często odrzucają samodzielnie złożone reklamacje, a następny krok w takiej sytuacji to wejście na drogę sądową.

Jakie świadczenia można uzyskać w ramach odszkodowania komunikacyjnego?

Wypłacone w odpowiedniej kwocie i niezaniżone odszkodowanie może pomóc w zrekompensowaniu szkód poniesionych w wyniku wypadku. Wypadki to jednak niecodzienne zdarzenia, które sprawiają, że poszkodowani przerażeni całą sytuacją akceptują propozycje ubezpieczycieli, nawet jeżeli są zaniżone kwoty, które nie są one w stanie pokryć wszystkich wydatków związanych z dochodzeniem do zdrowia lub naprawą pojazdu. Ponadto, u osób poszkodowanych może występować strach przed ubieganiem się o uzyskanie godnego odszkodowania komunikacyjnego. To właśnie dlatego towarzystwa ubezpieczeniowe tak często oferują zaniżoną sumę pieniędzy. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania pozwala na uzyskanie zwrotu kosztów zakupu leków oraz opatrunków, kosztów wizyt u lekarzy specjalistów, pobytu w szpitalu czy dodatkowej opieki, a nawet kosztów zakupu odpowiednich przyrządów rehabilitacyjnych i protez. Ponadto, istnieje możliwość uzyskania zwrotu kosztów na zwiększone potrzeby żywieniowe lub rehabilitacyjne, które pojawiły się w wyniku wypadku czy nawet kosztów dojazdu do placówek medycznych. Oprócz tego jest szansa, na zwrot wszystkich kosztów naprawy pojazdu uszkodzonego w wypadku.

Komu przysługuje takie rozwiązanie?

Firmy ubezpieczeniowe oferują poszkodowanym zaniżone sumy, które nie są wystarczające, by pokryć wszystkie wydatki poniesione na skutek wypadku. Pomoc to rozwiązanie, które przysługuje każdemu poszkodowanemu w wyniku kolizji lub wypadku komunikacyjnego, z wyjątkiem sprawcy wypadku. Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku i nieszczęście może spotkać każdego praktycznie w każdym momencie. Pomoc skierowana jest do wszystkich poszkodowanych, którym zakład ubezpieczeń zaniża odszkodowanie lub całkowicie odmawia jego wypłaty, np.:

  • kierowcom
  • pasażerom
  • pieszym
  • rowerzystom
  • motocyklistom

Świadczenie przysługuje również rodzinie osoby, która na skutek wypadku straciła życie. Jeżeli nie wiesz, czy jesteś osobą uprawnioną do otrzymania odszkodowania, to skontaktuj się z nami. W ramach wsparcia świadczymy pomoc w takich sytuacjach.

Co obejmuje pomoc w odszkodowaniach?

Otrzymałeś zaniżone pieniądze od ubezpieczyciela? Czytaj dalej. Reprezentowanie interesów poszkodowanych w relacjach z ubezpieczycielem obejmuje pomoc w załatwieniu wszelkich formalności z tym związanych. Zrobienie tego samodzielnie bywa trudne, ponieważ wypełnienie dokumentacji wymaga znajomości aktualnych przepisów prawnych. Ponadto, wejście na drogę sądową na własną rękę obejmuje dodatkowe koszty związane z wynajęciem prawnika. Co więcej, skorzystanie z profesjonalnej pomocy pozwala wyeliminować ewentualne błędy, które mogą wynikać z powodu niewiedzy poszkodowanego, takie jak nieodpowiednie wypełnienie wniosku czy niewłaściwe podważenie zaniżonej przez ubezpieczyciela kwoty. Ponadto, oprócz odwołania się od decyzji ubezpieczyciela, wypełnienia odpowiednich wniosków czy ustalenia właściwej kwoty, taka pomoc obejmuje także wytoczenie i prowadzenie sprawy sądowej.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania – jak działamy?

Uzyskanie odpowiedniego odszkodowania nie jest wbrew pozorom skomplikowane. Nasza pomoc w odszkodowaniach komunikacyjnych jest nieoceniona. Co równie ważne, nasze usługi nie są wcale drogie. Nie ma zatem konieczności tracenia swoich oszczędności na to, by móc uzyskać zaniżone wcześniej odszkodowanie. Proponujemy niezwykle przystępne ceny, zatem nasza oferta skierowana jest praktycznie do każdego, kto został poszkodowany z uwagi na brak bądź znaczące zaniżenie odszkodowania.

W wielu przypadkach odszkodowanie powinno być przyznane, a jego brak jest spowodowany głównie tym, że poszkodowany nie jest tego świadomy. Przekazywane przez firmę ubezpieczeniową informacje są zazwyczaj bardzo lakoniczne i trudno jest cokolwiek z nich zrozumieć. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zawiązanie współpracy ze specjalistami, którzy zajmą się wszystkim kompleksowo. Jesteśmy w stanie zająć się najbardziej skomplikowanymi sytuacjami, zatem współpraca z nami jest gwarancją całkowitej satysfakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – na pewno nie będziesz zawiedziony!

Kontakt

Krystyna Krzemińska
skupowanieszkod@gmail.com
tel. 532 532 074

Odział Bolesławiec
ul. Dolne Młyny 3